Používáním webu wellnessdobrichovice.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
logo

Tuto sezónu ve čtvrtek - od 19:45 dynamický ceremoniál - od 21:15 relaxační ceremoniál

ZAČÍNÁ SE TENTO ČTVRTEK 25.10.

Každých 14 dní ve čtvrtek máte příležitost si u nás v sauně vychutnat zážitkové saunování se saunovým ceremoniálem. Pod vedením zkušeného saunéra si můžete vyzkoušet jedinečnou atmosféru doplněnou příjemnými vůněmi, tématickou hudbou a uklidňujícím osvětlením. Nabízíme několik druhů saunových ceremoniálů, abyste si mohli vybrat podle aktuální chuti.

Dynamický ceremoniál

Tento druh ceremoniálu je určený pro oživení vašeho saunování, zlepšení nálady a hlavně pro intenzivnější saunovací zážitek. Hudba bývá u tohoto typu ceremoniálu rychlejší a dynamičtější než například u relaxačního. Můžete čekat osvěžující a stimulující éterické oleje + výraznější saunérskou podívanou.

Relaxační ceremoniál

Ceremoniál speciálně pro uklidnění a relaxaci po dlouhém a namáhavém dnu. Uklidňující tóny spojené s tlumeným světlem a příjemnou vůní se skvěle kombinují s mírným a pozvolným nárůstem tepla. Vzniklá atmosféra vás uvolní, zbaví nahromaděného stresu a posílí vaší imunitu.

Zažijte saunu jinak

Saunový ceremoniál spojuje blahodárné účinky finské sauny a aromaterapie s originální dramaturgií. Během 10-15 minut dlouhého ceremoniálu zkušený saunér pokládá postupně na kameny koule z ledové tříště, čímž zvyšuje vlhkost a tím i pocitovou teplotu v sauně. Tříšť kombinuje čistě přírodními éterickými oleji, které působí příznivě na lidské zdraví. Ručníkem pak saunér víří teplý vzduch s éterickým olejem uvnitř sauny a pro intenzivnější zážitek přidá takzvané parní nárazy.

 

Archiv aktualit