Používáním webu wellnessdobrichovice.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
logo

Více než 60 % našeho těla tvoří voda. Díky ní nám tělo správně funguje, a proto je voda také výborný léčebný prostředek. Voda nám hned ukáže, jak se cítíme. Pokud si dovolíme chvíli nebrat vážně naše myšlenky a budeme vnímat tělo a jeho pocity, můžeme dojít k potřebnému uvolnění. 

Harmonizační plavání nabízí uvolňovací aktivity a techniky ve vodě, díky kterým zharmonizujete své tělo i mysl.

V kurzu se naučíte prožít vodu jinak. Voda jako pohlazení, uvolnění a otevření. Uvědomíte si sebe, své tělo, pocity a možnosti. Základem je nádech a výdech. Zjistíte, jak je úžasné vydechnout své starosti a nechat je odplout. Načerpat pocit harmonie, přijetí a důvěry. Cílem lekce je uvolnění napětí a prožitek sama se sebou.

A jak taková lekce probíhá? Nejprve se rozdýchává do vody, následují cviky na uvolnění rukou a nohou, poté se začíná plavat, plout a vznášet se. Při relaxaci se lektorka všem věnuje individuálně a společně pracujete na tom, co v dané chvíli právě potřebujete. Po hodině v bazénu vás čeká 30 min. relaxace a prohřátí ve vířivce či sauně.

 

Určeno pro ženy, nastávající maminky, ale i muže.

"Učím lidi pracovat s dechem (nacvičujeme rytmus), vnímat své tělo a mysl. Děláme relaxační a uvolňovací techniky, které působí na zatížené partie – krk, záda, bedra (což napomáhá zmírnit bolesti kloubů a páteře). Nacvičujeme nenáročné plavecké dovednosti (splývání, potápění, vydechování do vody), posilujeme a protahujeme svaly. Těhotným pomáhám s přípravou na porod (uvolňování kyčlí a pánevního dna)." říká průvodkyně plaváním, Dana Lesová.

 

 

Lekce probíhají v pondělí od 20:00-21:00 ve vodě a poté následuje prohřátí v sauně nebo vířivce.

Kurzem provádí zkušená lektorky plavání, dula, masérka a maminka 4 dětí, Dana Lesová.

Na lekci je třeba si rezervovat místo.

Při lekci se pracuje ve skupině (max.10 žen) i individuálně.

 

Pro více informací a rezervaci se, prosím, obracejte na lektorku Danu Lesovou.

GSM: 603 430 416